Staňte se tváří značky MYKITA

Aktualizováno: 4. 1. 2018Psal se rok 2003 a v Berlíně představila veřejnosti svou první kolekci společnost MYKITA. A ačkoli od té doby uplynulo už patnáct let, wow efekt trvá stále. Od prvního momentu až do dnes.


Vize a nové postupy


V čem vězí úspěch společnosti MYKITA? Stojí za ním moderně smýšlející tým lidí. A totálně inovativní přístup k výrobě. Jsou jiní. Jsou výrazní. V návrzích jsou velice odvážní a nebojí se extrémních tvarů a barev. Využívají také speciálně vyvinuté postupy výroby a jedinečné materiály - obruby vyrábějí z nerezové plátkové oceli nebo kvalitního odolného plastu. Při konstrukci nejsou použity žádné šroubky, ale jsou vyraženy z jednoho kusu oceli. Brýle MYKITA jsou extrémně lehké a také ohebné. Nosí se naprosto skvěle.


Prestižní ocenění kvality


V budově MYKITA HAUS najdete módní návrháře, designéry, optiky - zkušené odborníky, kteří se soustředí na výzkum ve svých disciplínách a na propojení svých vizí s ostatními. Jedná se o manufakturu, kde jsou všechny značkové brýle vyráběny ručně. Detailní propracovanost je pravidelně odměňována prestižními mezinárodními cenami mezi které patří Red Dot design award nebo IDEA award. Obruby MYKITA Vás ohromí ve všech oblastech, které u brýlí sledujete - v kvalitě provedení, životnosti materiálu, pohodlnosti nošení a v neposlední řadě vysoce stylovým neotřelým vzhledem.Přineste barvy do ulic

Když si otevřete jejich lookbook, dýchne na Vás hned z první fotky svěží berlínský styl. Na fotkách nečekejte dokonalé modelky a celebrity. Jsou na nich lidi všech tvarů, barev a každého věku. Všichni spojeni úžasně lehkým mladistvým stylem. Jsou sympatičtí, otevření a proklatě styloví. Máte chuť se s nimi zastavit na kávu, přiblížit se jim. A to skutečně i můžete. Můžete si tu lehkost koupit a stát se tak jedním z živých modelů přímo v ulicích města. Na mapě prodejců najdete i adresu Štefánikova 52, Praha, kde sídlí Erste Optik. Jsme pyšní, že můžeme být jedním z mála obchodů v Čechách, který má tato umělecká díla k dispozici.